Pracownia

to Nasze życie, dom i codzienność w której to kawałki kolorowego szkła oraz ołowiana spoina są tak oczywiste jak wygodne kapcie czy ulubiony długopis.

Każdego dnia dajemy z siebie wszystko aby w finalnym momencie, z pełną mocą światło mogło oczarować Nas swoim pięknem i ulotnością danej chwili. ~ Karolina

Indywidualne podejście do każdej realizacji oraz tradycyjne techniki, jakie stosujemy zostały docenione zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. O jakości naszych usług najlepiej mówią opinie i listy referencyjne Klientów. Cieszymy się, że możemy się nimi z Wami podzielić. Może kawy?

Nasze Realizacje

Wykonujemy witraże wielkoformatowe metodą tradycyjną. Kolorowe szkło renomowanych firm z ręcznie malowanymi motywami. Całość kompozycji wypalana w specjalistycznym piecu i (d)oprawiona ołowiem.

Jak pracujemy? …

W Naszym studio projektowym, realizujemy autorskie, jak i powierzone przez Państwa projekty. Wspólnie z pewnością stworzymy „coś” pięknego.

Szkło malowane jest ręcznie i wypalane w specjalistycznym piecu w temperaturze ponad 600°C przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich parametrów wypału.

Tak przygotowane kawałki szkła witrażowego łączymy ołowiem za pomocą cyny. W finalnym efekcie powstają wielkoformatowe prace o charakterze zarówno sakralnym jak i na indywidualne zamówienie klienta.

Projects

Living in apartment has made Avada a pro at decorating spaces

Every day you are asked to embrace change; to adapt and evolve with growing demands on your time and talent. We are, frankly, blown away by you — the makers, the dreamers, and the every-day grind-it-out doers. So we wanted to empower you with jewelry inspired by the way you dynamically respond to all the changes in your life.

Najwyższą jakość Naszych prac zawdzięczamy tradycji i zamiłowaniu do klasycznych rozwiązań mistrzów witrażu.

Witrażownictwo to niepowtarzalny taniec światła i barw.

Już dziś ciesz się jego pięknem w swojej przestrzeni.

Referencje:

Spośród wielu wykonanych realizacji w których to obdarzyliście Nas Państwo swoim zaufaniem chcielibyśmy zaprezentować niektóre z listów referencyjnych. Na naszą codzienną pracę składa się kilka etapów podczas realizacji zlecenia. Konsultacje z klientem i akceptacja finalnego pomysłu projektu, etap wyboru szkła, malowanie grafik, wypalanie w piecu i montaż. Wszystkie te kroki muszą zostać wykonane z należytą dbałością i precyzją. Właśnie dlatego Państwa opinie są dla Nas tak ważne. Dziękujemy

Nasze realizacje można obejrzeć m.in. w kościołach: w Brzeźnicy Bychawskiej, Bychawie, Chełmie, Dysie, Kaniem, Kowalkowie Zwoleńskim, Kraczewicach, Krupe, Lisznie, Lublinie w Kościele pw. św. Krzyża, Lublinie w szpitalnej kaplicy, Milejowie, Palikijach, Rudniku, Tarnogórze, Topólczy, Warszawie na Brudnie, Zaraszowie, Skarżysku Kamiennej w Kościele św. Józefa, Sterling Hights w Michigan, Lombard w Illinois, Jabłonnej, Świdniku Dużym.