Meble LOFT2022-06-10T12:56:32+02:00
meble metalowe typu loft

Ponadczasowy Styl w Twoim domuw Twoim biurzegdzie tylko chcesz!

Wykonamy dla Ciebie meble oraz elementy wystroju wnętrz dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Produkcja odbywa się ręcznie (bez używania półfabrykatów), oddając tym samym unikalność i charakter każdego przedmiotu.

Meble typu LOFT

Połączenie metalu z naturalnym drewnem lub szkłem od lat cieszy się uznaniem klientów na całym świecie. Prostota designu oraz trwałość wykonania, pozwoli cieszyć się meblem przez długie lata nie zaważając na modę i trendy.

Ponadczasowy design

Prosta optycznie konstrukcja podkreślająca linie mebla idealnie wpisze się w każde wnętrze nie obciążając w odbiorze otaczającej go przestrzeni. Uzyskujemy dzięki temu „ten” specyficzny loftowy klimat.

Trwałość wykonania

Elementy stalowe poddane obróbce nadającej im określoną formę stanowią solidną konstrukcję mebla. Dodając do tego naturalne drewno w postaci blatu, półek, siedziska uzyskamy mebel na lata. Fajnie prawda?

Realizacja Twojej wizji

Z pośród powtarzających się wzorów mebli dostępnych w wielu sklepach masz okazję posiadać unikatowy mebel. Twoja wizja klarownie nam przedstawiona, pomoże przekuć pomysł w solidne rzemiosło.

Uczyń swoją przestrzeń piękną

i użyteczną na lata.

Do pięknego mebla potrzebne są też określone dodatki, które zaakcentują jego unikatowość oraz dodadzą charakteru naszej przestrzeni.

W tym przypadku powinniśmy się skupić na doborze odpowiednich elementów industrialnych takich jak: lampy przemysłowe, stylowe lustra a ściany nierzadko zwieńczyć imitacją cegły bądź betonu.

Zbyt duża mozaika zastosowanych styli osłabi efekt „loftowy”. Polecamy skupić się nad elementami wzajemnie do siebie pasującymi. W tym przypadku „mniej” znaczy zdecydowanie „więcej”. Taki właśnie jest loft!

Projects

Make your space useful and different

Experience of over 10 years of successful projects on creating unique and modern interior designs all over the world.

Learn More

Nie tylko wnętrza?

Solidne wykonanie mebli z pewnością sprawdzi się w zastosowaniach na „zewnątrz”. Tarasy, altany oraz przestrzeń ogrodu nabiorą nowego wyglądu. Meble z metalu oczywiście sprawdzą się także w przestrzeni miejskiej.

BLOG

A co tam słychać na BLOGu naszej pracowni?

Go to Top